首页 / 圆形连接器组件 / CA3106E24-28SB02A176
minImg
CA3106E24-28SB02A176
ITT Cannon, LLC
型号:
CA3106E24-28SB02A176
描述:
CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP
库存 : 45
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Voltage Rating 50V
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 22A
Contact Finish Thickness - Mating 19.7µin (0.50µm)
Product Status Active
Shell Finish Olive Drab Cadmium
Shell Size - Insert 24-28
Connector Type Plug, Female Sockets
Mfr ITT Cannon, LLC
Features Shrink Boot Adapter
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 125°C