CA3106E28-22SBF80
ITT Cannon, LLC
型号:
CA3106E28-22SBF80
描述:
CONN PLUG FMALE 6P SILVER CRIMP
库存 : 130
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Voltage Rating 50V
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 22A, 135A
Contact Finish Thickness - Mating -
Product Status Active
Shell Finish Olive Drab Cadmium
Shell Size - Insert 28-22
Connector Type Plug, Female Sockets
Mfr ITT Cannon, LLC
Features Strain Relief
Contact Finish - Mating Silver
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 125°C