CA3106E28-22SDN
ITT Cannon, LLC
型号:
CA3106E28-22SDN
描述:
CONN PLUG FMALE 6P SILV SLDR CUP
用户指南
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Voltage Rating 50V
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 22A, 135A
Contact Finish Thickness - Mating -
Product Status Active
Shell Finish Olive Drab Cadmium
Shell Size - Insert 28-22
Connector Type Plug, Female Sockets
Mfr ITT Cannon, LLC
Features Shrink Boot Adapter
Contact Finish - Mating Silver
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 125°C