ITT Cannon, LLC
型号:
CA3106E32A47P
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN PLUG MALE 47P SILV SLDR CUP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$186.0765
$186.0765
10
$161.26915
$1612.6915
25
$142.2967
$3557.4175
50
$127.31805
$6365.9025
请发送询价,我们将立即回复。

| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Voltage Rating | 50V |
| Shell Size, MIL | - |
| Current Rating (Amps) | 22A |
| Contact Finish Thickness - Mating | - |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | Olive Drab Cadmium |
| Shell Size - Insert | 32-A47 |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Mfr | ITT Cannon, LLC |
| Features | Strain Relief |
| Contact Finish - Mating | Silver |
| Primary Material | Metal |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 47 |
| Color | Olive Drab |
| Termination | Solder Cup |
| Shielding | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Threaded |
| Orientation | N (Normal) |
| Mounting Feature | - |
| Series | MIL-DTL-5015, CA |
| Package | Bulk |
| Shell Material | Aluminum Alloy |
| Base Product Number | CA310 |