ITT Cannon, LLC
型号:
CA3108F24-9PBF80
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN PLUG MALE 2POS SILVER CRIMP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$123.481
$123.481
10
$92.6117
$926.117
25
$72.637
$1815.925
50
$64.99083
$3249.5415
100
$56.991925
$5699.1925
请发送询价,我们将立即回复。

| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Voltage Rating | 50V |
| Shell Size, MIL | - |
| Current Rating (Amps) | 135A |
| Contact Finish Thickness - Mating | - |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | Olive Drab Cadmium |
| Shell Size - Insert | 24-9 |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Mfr | ITT Cannon, LLC |
| Features | - |
| Contact Finish - Mating | Silver |
| Primary Material | Metal |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 2 |
| Color | Olive Drab |
| Termination | Crimp |
| Shielding | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line), Right Angle |
| Fastening Type | Reverse Bayonet Lock |
| Orientation | N (Normal) |
| Mounting Feature | - |
| Series | MIL-DTL-5015, CA-B |
| Package | Bulk |
| Shell Material | Aluminum Alloy |
| Base Product Number | CA310 |