CA406027R00KB14
Vishay Dale
型号:
CA406027R00KB14
品牌:
Vishay Dale
封装:
Axial
描述:
RES 27 OHM 2.4W 10% AXIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 0.140" Dia x 0.694" L (3.56mm x 17.63mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 27 Ohms
Series CA
Power (Watts) 2.4W