CA4100270R0KR05
Vishay Dale
型号:
CA4100270R0KR05
品牌:
Vishay Dale
封装:
Axial
描述:
RES 270 OHM 4W 10% AXIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 0.140" Dia x 1.040" L (3.56mm x 26.42mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 270 Ohms
Series CA
Power (Watts) 4W