首页 / 钽电容器 / CA45C050K475TA
minImg
CA45C050K475TA
XiangJiang
型号:
CA45C050K475TA
品牌:
XiangJiang
描述:
CAP TANT 4.7UF 10% 50V 2312
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code C
Height - Seated (Max) 0.110" (2.80mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50 V
Size / Dimension 0.244" L x 0.130" W (6.20mm x 3.30mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.8Ohm
Series CA45 C
Type Molded
Package / Case 2312 (6032 Metric)
Mfr XiangJiang
Capacitance 4.7 µF