首页 / 钽电容器 / CA45D050K475TA
minImg
CA45D050K475TA
XiangJiang
型号:
CA45D050K475TA
品牌:
XiangJiang
描述:
CAP TANT 4.7UF 10% 50V 2917
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code D
Height - Seated (Max) 0.126" (3.20mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50 V
Size / Dimension 0.291" L x 0.173" W (7.40mm x 4.40mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.2Ohm
Series CA45 D
Type Molded
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Mfr XiangJiang
Capacitance 4.7 µF