首页 / 振荡器 / CA50C2603ILT
minImg
CA50C2603ILT
CTS-Frequency Controls
型号:
CA50C2603ILT
描述:
XTAL OSC XO 26.0000MHZ HCMOS TTL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 40mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output HCMOS, TTL
Base Resonator Crystal
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 26 MHz