首页 / 振荡器 / CA50C3002GNT
minImg
CA50C3002GNT
CTS-Frequency Controls
型号:
CA50C3002GNT
描述:
XTAL OSC XO 30.0000MHZ HCMOS TTL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Frequency Stability ±100ppm
Current - Supply (Max) 30mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output HCMOS, TTL
Base Resonator Crystal
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 30 MHz