首页 / 振荡器 / CA50C3202PLT
minImg
CA50C3202PLT
CTS-Frequency Controls
型号:
CA50C3202PLT
描述:
XTAL OSC XO 32.0000MHZ HCMOS TTL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Frequency Stability ±100ppm
Current - Supply (Max) 40mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 32 MHz