CA51002R200JS70
Vishay Dale
型号:
CA51002R200JS70
品牌:
Vishay Dale
封装:
Axial
描述:
RES 2.2 OHM 5W 5% AXIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 0.170" Dia x 1.125" L (4.32mm x 28.58mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 2.2 Ohms
Series CA
Power (Watts) 5W