首页 / 振荡器 / CA70C12507MNT
minImg
CA70C12507MNT
CTS-Frequency Controls
型号:
CA70C12507MNT
描述:
XTAL OSC XO 125.0000MHZ HCMOS
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability ±150ppm
Current - Supply (Max) 30mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series CA70
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output HCMOS, TTL
Base Resonator Crystal
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 125 MHz