CABLE 399 RF-0300-A-1
GradConn
型号:
CABLE 399 RF-0300-A-1
品牌:
GradConn
描述:
CBL ASSY SMA JACK-PLUG 11.811"
库存 : 201
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Cable Type RG-178
2nd Contact Gender Male
1st Connector SMA Jack, Right Angle
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection IP67/IP68 - Dust Tight, Waterproof
Color Brown
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMA Plug
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series Nautilus
Length 11.811" (300.00mm)
Mfr GradConn
1st Contact Gender Female
Style SMA to SMA
1st Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut
Features -
Package Bag
Frequency - Max 6 GHz