Bourns Inc.
型号:
CAT10-101J4LF
品牌:
封装:
0804
批次:
-
描述:
RES ARRAY 4 RES 100 OHM 0804
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.095
$0.095
10
$0.08265
$0.8265
25
$0.057
$1.425
50
$0.04427
$2.2135
100
$0.031635
$3.1635
250
$0.024662
$6.1655
500
$0.019608
$9.804
1000
$0.013908
$13.908
5000
$0.010754
$53.77
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | - |
| Number of Resistors | 4 |
| Height - Seated (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±250ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 0804 |
| Series | CAT10 |
| Power Per Element | 62.5mW |
| Package / Case | 0804, Concave, Long Side Terminals |
| Resistor Matching Ratio | - |
| Number of Pins | 8 |
| Mfr | Bourns Inc. |
| Resistance (Ohms) | 100 |
| Circuit Type | Isolated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | CAT10 |
| Resistor-Ratio-Drift | - |