CAY16-8202F4LF
Bourns Inc.
型号:
CAY16-8202F4LF
描述:
RES ARRAY 4 RES 82K OHM 1206
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series CAY16
Power Per Element 62.5mW