Lighthorse Technologies, Inc
型号:
CB0.81-2IPX-40MM-6O
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL ASSY IPEX MHF1 PLG-PL 1.575"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.0615
$2.0615
10
$1.9665
$19.665
25
$1.7955
$44.8875
50
$1.71
$85.5
100
$1.6245
$162.45
250
$1.425
$356.25
500
$1.3585
$679.25
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C |
| Cable Type | 0.81mm OD Coaxial Cable |
| 2nd Contact Gender | Female |
| 1st Connector | IPEX MHF1 Plug, Right Angle |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Color | White |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | IPEX MHF1 Plug, Right Angle |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | MHF1 |
| Length | 1.575" (40.00mm) |
| 1st Contact Gender | Female |
| Mfr | Lighthorse Technologies, Inc |
| Style | IPEX MHF1 to IPEX MHF1 |
| Features | Opposite Orientation, Shielded |
| Package | Bulk |
| Frequency - Max | 6 GHz |