CB1.13-2IPX-10IN-6O
Lighthorse Technologies, Inc
型号:
CB1.13-2IPX-10IN-6O
描述:
CBL ASSY IPEX MHF1 PLUG-PLUG 10"
库存 : 200
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 1.13mm OD Coaxial Cable
2nd Contact Gender Female
1st Connector IPEX MHF1 Plug, Right Angle
Overall Impedance 50 Ohms
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector IPEX MHF1 Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series MHF1
Length 10.000" (254.00mm)
1st Contact Gender Female
Mfr Lighthorse Technologies, Inc
Style IPEX MHF1 to IPEX MHF1
Features Opposite Orientation, Shielded
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz