CB1.17LL-2IPX4L-5IN
Lighthorse Technologies, Inc
型号:
CB1.17LL-2IPX4L-5IN
描述:
CBL ASSY MHF4L-MHF4L PL-PL 5"
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 1.17mm OD LL Coaxial Cable
2nd Contact Gender Female
1st Connector IPEX MHF4L Plug, Right Angle
Overall Impedance 50 Ohms
Color Gray
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector IPEX MHF4L Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series MHF4L
Length 5.000" (127.00mm)
1st Contact Gender Female
Mfr Lighthorse Technologies, Inc
Style IPEX MHF4L to IPEX MHF4L
Features Low Loss Shielded
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz