首页 / 同轴电缆(射频) / CB1.17LL-IPX4L-SAF3OGTX15-10IN
minImg
CB1.17LL-IPX4L-SAF3OGTX15-10IN
Lighthorse Technologies, Inc
型号:
CB1.17LL-IPX4L-SAF3OGTX15-10IN
描述:
CBL ASSY IPEX MHF4L-SMA J-PL 10"
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 1.17mm OD LL Coaxial Cable
2nd Contact Gender Female
1st Connector SMA Jack
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Color Gray
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector IPEX MHF4L Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series MHF4L
Length 10.000" (254.00mm)
1st Contact Gender Female
Mfr Lighthorse Technologies, Inc
1st Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut
Style IPEX MHF4L to SMA
Features Low Loss Shielded
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz