首页 / 同轴电缆(射频) / CB1.37-IPX-SALRMGT-4IN
minImg
CB1.37-IPX-SALRMGT-4IN
Lighthorse Technologies, Inc
型号:
CB1.37-IPX-SALRMGT-4IN
描述:
CBL ASSY IPEX MHF1-RPSMA PL-P 4"
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 1.37mm OD Coaxial Cable
2nd Contact Gender Female
1st Connector RP-SMA Plug, Right Angle
Overall Impedance 50 Ohms
Color Blue
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector IPEX MHF1 Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series MHF1
Length 4.000" (101.60mm)
1st Contact Gender Female
Mfr Lighthorse Technologies, Inc
Style IPEX MHF1 to RP-SMA
Features Shielded
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz