Lighthorse Technologies, Inc
型号:
CB1.37-IPX4LLK-SAF3GT-8IN
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL ASY IPEX MHF4L LK-SMA J-P 8"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.36
$8.36
10
$7.6
$76
25
$7.163
$179.075
50
$6.973
$348.65
100
$6.7925
$679.25
250
$6.0515
$1512.875
500
$5.7
$2850
1000
$5.035
$5035
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C |
| Cable Type | 1.37mm OD Coaxial Cable |
| 2nd Contact Gender | Female |
| 1st Connector | SMA Jack |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Color | Black |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | IPEX MHF4L LK (Locking) Plug, Right Angle |
| 1st Connector Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | MHF4L LK |
| Length | 8.000" (203.20mm) |
| 1st Contact Gender | Female |
| Mfr | Lighthorse Technologies, Inc |
| 1st Connector Mounting Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| Style | IPEX MHF4L LK to SMA |
| Features | Shielded |
| Package | Bulk |
| Frequency - Max | 6 GHz |