Lighthorse Technologies, Inc
型号:
CB1.37-IPX4LLK-SALF3GT-4IN
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL ASY IPEX MHF4L LK-SMA J-P 4"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$15.2665
$15.2665
10
$13.566
$135.66
25
$12.2075
$305.1875
50
$11.1055
$555.275
100
$10.1745
$1017.45
250
$9.3955
$2348.875
500
$8.721
$4360.5
1000
$8.1415
$8141.5
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C |
| Cable Type | 1.37mm OD Coaxial Cable |
| 2nd Contact Gender | Female |
| 1st Connector | SMA Jack, Right Angle |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Color | Black |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | IPEX MHF4L LK (Locking) Plug, Right Angle |
| 1st Connector Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | MHF4L LK |
| Length | 4.000" (101.60mm) |
| 1st Contact Gender | Female |
| Mfr | Lighthorse Technologies, Inc |
| 1st Connector Mounting Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| Style | IPEX MHF4L LK to SMA |
| Features | Shielded |
| Package | Bulk |
| Frequency - Max | 6 GHz |