首页 / 同轴电缆(射频) / CB1.37-IPX4LLK-SARFGT-8IN
minImg
CB1.37-IPX4LLK-SARFGT-8IN
Lighthorse Technologies, Inc
型号:
CB1.37-IPX4LLK-SARFGT-8IN
描述:
CBL ASSY MHF4L LK-RPSMA JK-PL 8"
库存 : 200
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 1.37mm OD Coaxial Cable
2nd Contact Gender Female
1st Connector RP-SMA Jack
Overall Impedance 50 Ohms
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector IPEX MHF4L LK (Locking) Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series MHF4L LK
Length 8.000" (203.20mm)
1st Contact Gender Male
Mfr Lighthorse Technologies, Inc
Style IPEX MHF4L LK to RP-SMA
Features Shielded
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz