首页 / 同轴电缆(射频) / CB1.37-IPXLK-SALRF3GT-6IN
minImg
CB1.37-IPXLK-SALRF3GT-6IN
Lighthorse Technologies, Inc
型号:
CB1.37-IPXLK-SALRF3GT-6IN
描述:
CBL ASSY MHF1 LK-RPSMA JK-PL 6"
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 1.37mm OD Coaxial Cable
2nd Contact Gender Female
1st Connector RP-SMA Jack, Right Angle
Overall Impedance 50 Ohms
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector IPEX MHF1 LK (Locking) Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series MHF1 LK
Length 6.000" (152.40mm)
1st Contact Gender Male
Mfr Lighthorse Technologies, Inc
1st Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut
Style IPEX MHF1 LK to RP-SMA
Features Shielded
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz