CB2518T1R5M
Taiyo Yuden
型号:
CB2518T1R5M
品牌:
Taiyo Yuden
封装:
1007 (2518 Metric)
描述:
FIXED IND 1.5UH 1.4A 91 MOHM SMD
库存 : 246
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 650mA
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.4 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package 1007 (2518 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 91mOhm Max
Series CB
Inductance 1.5 µH
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 1007 (2518 Metric)
Frequency - Self Resonant 80MHz