首页 / 振荡器 / CB3-2I-14M745600
minImg
CB3-2I-14M745600
CTS-Frequency Controls
型号:
CB3-2I-14M745600
描述:
XTAL OSC XO 14.7456MHZ HCMOS TTL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Frequency Stability ±100ppm
Current - Supply (Max) 25mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Ratings -
Series CB3
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 5V
Output HCMOS, TTL
Base Resonator Crystal
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 14.7456 MHz