首页 / 振荡器 / CB3-3C-45M000000
minImg
CB3-3C-45M000000
CTS-Frequency Controls
型号:
CB3-3C-45M000000
描述:
XTAL OSC XO 45.0000MHZ HCMOS TTL
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 50mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series CB3
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 5V
Output HCMOS, TTL
Base Resonator Crystal
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 45 MHz