RESI
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$138.643
$138.643
10
$130.492
$1304.92
40
$126.414125
$5056.565
80
$118.258375
$9460.67
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Bidirectional |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Response Time | - |
| For Measuring | DC |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Current - Sensing | 350A |
| Series | CB |
| Accuracy | ±0.5% |
| Sensitivity | - |
| Package / Case | Module |
| Number of Channels | 1 |
| Sensor Type | Current Sensor |
| Voltage - Supply | 6V ~ 18V |
| Linearity | ±0.2% |
| Output | - |
| Mfr | RESI |
| Frequency | - |
| Package | Tray |