CB3JB18R0
Stackpole Electronics Inc
型号:
CB3JB18R0
封装:
Axial
描述:
RES 18 OHM 5% 3W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.315" Square x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 18 Ohms
Series CB
Power (Watts) 3W