CB3JBR820
Stackpole Electronics Inc
型号:
CB3JBR820
封装:
Axial
描述:
RES 0.82 OHM 5% 3W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±500ppm/°C
Size / Dimension 0.315" Square x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 820 mOhms
Series CB
Power (Watts) 3W