首页 / 振荡器 / CB3LV-3I-25M000000
minImg
CB3LV-3I-25M000000
CTS-Frequency Controls
型号:
CB3LV-3I-25M000000
描述:
XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS TTL
库存 : 50555
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 40mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series CB3LV
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 25 MHz