首页 / 振荡器 / CB3LV-5I-26M000000
minImg
CB3LV-5I-26M000000
CTS-Frequency Controls
型号:
CB3LV-5I-26M000000
描述:
XTAL OSC XO 26.0000MHZ HCMOS TTL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 40mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 26 MHz