CBC25W3M1S500X
Positronic
型号:
CBC25W3M1S500X
描述:
CONN D-SUB PLUG 25POS CRIMP
用户指南
Dielectric Material Polyester, Glass Filled
Shell Material, Finish Steel, Tin Plated
Ingress Protection IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Voltage Rating 300V
Current Rating (Amps) 7.5A
Backset Spacing -
Connector Type Plug, Male Pins
Mfr Positronic
Contact Material Copper Alloy
Features -
Shell Size, Connector Layout 4 (DC, C) - 25W3
Operating Temperature -55°C ~ 125°C