CBC43W2M10HE20/AA
Positronic
型号:
CBC43W2M10HE20/AA
描述:
CONN D-SUB PLUG 43POS CRIMP
库存 : 9
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Dielectric Material Polyester, Glass Filled
Shell Material, Finish Steel, Clear Chromate Plated Zinc
Ingress Protection IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Voltage Rating 300V
Current Rating (Amps) 7.5A
Backset Spacing -
Connector Type Plug, Male Pins
Mfr Positronic
Contact Material Copper Alloy
Features Backshell, Cable Clamp, Mounting Hardware
Shell Size, Connector Layout 5 (DD, D) - 43W2
Operating Temperature -55°C ~ 125°C