CBG-IPX-SAF3GT-10IN
Lighthorse Technologies, Inc
型号:
CBG-IPX-SAF3GT-10IN
描述:
CBL ASSY IPEX MHF1-SMA JK-PL 10"
库存 : 200
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type RG-178
2nd Contact Gender Female
1st Connector SMA Jack
Overall Impedance 50 Ohms
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector IPEX MHF1 Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series MHF1
Length 10.000" (254.00mm)
1st Contact Gender Female
Mfr Lighthorse Technologies, Inc
1st Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut
Style IPEX MHF1 to SMA
Features Shielded
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz