Lighthorse Technologies, Inc
型号:
CBG-IPX-SARF3GT-6IN
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL ASSY IPEX MHF1-RPSMA J-PL 6"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.652
$9.652
10
$8.5785
$85.785
25
$7.7235
$193.0875
50
$7.0205
$351.025
100
$6.4315
$643.15
250
$5.9375
$1484.375
500
$5.51
$2755
1000
$5.149
$5149
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C |
| Cable Type | RG-178 |
| 2nd Contact Gender | Female |
| 1st Connector | RP-SMA Jack |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Color | Copper |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | IPEX MHF1 Plug, Right Angle |
| 1st Connector Mounting Type | Panel Mount |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | MHF1 |
| Length | 6.000" (152.40mm) |
| 1st Contact Gender | Male |
| Mfr | Lighthorse Technologies, Inc |
| 1st Connector Mounting Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| Style | IPEX MHF1 to RP-SMA |
| Features | Shielded |
| Package | Bulk |
| Frequency - Max | 6 GHz |