Essentra Components
型号:
CBLS205A
封装:
-
批次:
-
描述:
PCB SUPPORT,TOP HL:LOCK ARROW 3.
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.5225
$0.5225
5
$0.4522
$2.261
10
$0.3762
$3.762
25
$0.3534
$8.835
50
$0.33858
$16.929
100
$0.300865
$30.0865
250
$0.285874
$71.4685
500
$0.270826
$135.413
1000
$0.255778
$255.778
请发送询价,我们将立即回复。

| Series | Richco, CBLS |
| Mounting Hole Diameter | 0.187" (4.75mm) 3/16" |
| Between Board Height | 0.126" (3.20mm) |
| Length - Overall | - |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Snap Lock |
| Support Hole Diameter | 0.118" (3.00mm) |
| Features | - |
| Material | Nylon |
| Package | Bag |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |