Essentra Components
型号:
CBMFTS290A
封装:
-
批次:
-
描述:
HEX STANDOFF M3 NYLON 18MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.551
$0.551
5
$0.475
$2.375
10
$0.39615
$3.9615
25
$0.37202
$9.3005
50
$0.35606
$17.803
100
$0.31654
$31.654
250
$0.300732
$75.183
500
$0.284905
$142.4525
1000
$0.269078
$269.078
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | Natural |
| Material | Nylon |
| Gender | Male, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.217" (5.50mm) Hex |
| Weight | - |
| Series | Richco, CBMFTS |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 0.709" (18.00mm) |
| Length - Overall | 0.945" (24.00mm) |
| Plating | - |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | M3 |
| Base Product Number | CBMFTS |