Panduit Corp
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1000
$0.139954
$139.954
5000
$0.135954
$679.77
10000
$0.131955
$1319.55
50000
$0.127956
$6397.8
100000
$0.123956
$12395.6
请发送询价,我们将立即回复。

| Tensile Strength | 50 lbs (22.68 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | Contour-Ty® CBR |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Cable Tie, Parallel |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | Heat Stabilized |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | - |
| Length - Actual | 0.633' (193.00mm, 7.60") |
| Length - Approximate | 7.5" |
| Width | 0.190" (4.83mm) |
| Bundle Diameter | 2.00" (50.80mm) |
| Base Product Number | CBR2S |