Essentra Components
型号:
CBRLDS015A
封装:
-
批次:
-
描述:
REVERSE MOUNT SUPPORT,LOCKING,.1
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.513
$0.513
5
$0.4389
$2.1945
10
$0.3667
$3.667
25
$0.34428
$8.607
50
$0.32984
$16.492
100
$0.29317
$29.317
250
$0.278464
$69.616
500
$0.263815
$131.9075
1000
$0.249156
$249.156
请发送询价,我们将立即回复。

| Support Panel Thickness | 0.047" ~ 0.066" (1.20mm ~ 1.68mm) |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, CBRLDS |
| Mounting Hole Diameter | 0.216" (5.49mm) |
| Between Board Height | 0.252" (6.40mm) |
| Length - Overall | - |
| Mounting Panel Thickness | 0.031" ~ 0.062" (0.79mm ~ 1.57mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Snap Lock |
| Support Hole Diameter | 0.157" (3.99mm) |
| Features | Locking, Reverse Mounting |
| Package | Bag |