CBS2004815-F4
Cosel USA, Inc.
型号:
CBS2004815-F4
封装:
Half Brick
描述:
DC DC CONVERTER 15V 201W
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 100°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 76V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1.5 kV
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.44" L x 2.34" W x 1.54" H (62.0mm x 59.5mm x 39.2mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 13.4A
Supplier Device Package Half Brick
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 36V
Series CBS (200W)
Power (Watts) 201 W
Type Isolated Module
Package / Case Half Brick
Efficiency 88%