Essentra Components
型号:
CBSB-9-01A-RT
封装:
-
批次:
-
描述:
BRD SPT SNAP FIT ADHESVE 9/16"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.159
$1.159
5
$0.969
$4.845
10
$0.8721
$8.721
25
$0.7752
$19.38
50
$0.69787
$34.8935
100
$0.678395
$67.8395
250
$0.659034
$164.7585
500
$0.639654
$319.827
请发送询价,我们将立即回复。

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Adhesive |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, CBSB |
| Mounting Hole Diameter | - |
| Between Board Height | 0.563" (14.30mm) 9/16" |
| Length - Overall | 0.965" (24.51mm) |
| Mounting Panel Thickness | - |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Snap Fit |
| Support Hole Diameter | 0.156" (3.96mm) 5/32" |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | CBSB-9 |