CBTW28DD14ET,118
NXP USA Inc.
型号:
CBTW28DD14ET,118
品牌:
NXP USA Inc.
封装:
48-TFBGA (4.5x4.5)
描述:
IC SWITCH DDR2 DDR3 2X1 48TFBGA
库存 : 1
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -10°C ~ 85°C (TA)
Applications Memory
-3db Bandwidth 2.5GHz
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Voltage - Supply, Dual (V±) -
Supplier Device Package 48-TFBGA (4.5x4.5)
Voltage - Supply, Single (V+) 1.4V ~ 2V
Series -
Package / Case 48-TFBGA
Number of Channels 1
On-State Resistance (Max) 10Ohm (Typ)