OptiFuse
型号:
CBW58-HL4-35A-5X
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CIR BRKR THRM 35A 250VAC 50VDC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$13.1575
$13.1575
10
$12.6977
$126.977
25
$12.21434
$305.3585
50
$9.3898
$469.49
100
$7.8679
$786.79
250
$7.43375
$1858.4375
500
$6.4049
$3202.45
1000
$6.06195
$6061.95
请发送询价,我们将立即回复。

| Actuator Type | Push to Reset |
| Approval Agency | cURus, UR |
| Current Rating (Amps) | 35A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | CBW58 |
| Voltage Rating - DC | 50 V |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | OptiFuse |
| Illumination | None |
| Number of Poles | 1 |
| Package | Bulk |
| Breaker Type | Thermal |
| Base Product Number | CBW58 |