Panduit Corp
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.7025
$4.7025
10
$4.5771
$45.771
25
$4.4498
$111.245
50
$4.3225
$216.125
100
$4.19539
$419.539
500
$4.06828
$2034.14
1000
$3.941151
$3941.151
请发送询价,我们将立即回复。

| Color | White |
| Material | Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Depth | 0.913" (23.20mm) |
| Series | Mini-Com® |
| Type | Mounting Box |
| For Use With/Related Products | Mini-Com® Series (Flat, Sloped, Sloped Recessed or Blank) |
| Number of Ports | 1 |
| Length | 1.894" (48.10mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Style | Surface Mount |
| Features | Adhesive |
| Package | Bulk |
| Port Direction | Straight |
| Width | 1.035" (26.30mm) |
| Base Product Number | CBX1WH |