首页 / 保险丝 / CC06H3.5A-TR
minImg
CC06H3.5A-TR
Eaton - Electronics Division
型号:
CC06H3.5A-TR
描述:
FUSE BOARD MOUNT 3.5A 32VDC 0603
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Melting I²t 0.6
Response Time Fast Blow
DC Cold Resistance 0.021 Ohms
Color -
Approval Agency cULus
Current Rating (Amps) 3.5 A
Fuse Type Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Breaking Capacity @ Rated Voltage 50A
Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W x 0.019" H (1.60mm x 0.81mm x 0.48mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Series CC06H
Voltage Rating - DC 32 V