Texas Instruments
型号:
CC1100RTK
封装:
20-QFN (4x4)
批次:
-
描述:
IC RF TXRX ISM<1GHZ 20VFQFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.2675
$7.2675
10
$6.6576
$66.576
25
$6.05264
$151.316
100
$5.4473
$544.73
250
$4.993352
$1248.338
500
$4.539404
$2269.702
1000
$4.49445
$4494.45
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Transmitting | 12.3mA ~ 31.1mA |
| Serial Interfaces | SPI |
| Mounting Type | Surface Mount |
| RF Family/Standard | General ISM < 1GHz |
| Product Status | Not For New Designs |
| Power - Output | 10dBm |
| Supplier Device Package | 20-QFN (4x4) |
| Series | - |
| Sensitivity | -111dBm |
| Type | TxRx Only |
| Package / Case | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Memory Size | - |
| Current - Receiving | 13.9mA ~ 15.9mA |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 3.6V |
| Modulation | 2FSK, ASK, GFSK, MSK, OOK |
| Mfr | Texas Instruments |
| Data Rate (Max) | 500kBaud |
| Frequency | 300MHz ~ 348MHz, 400MHz ~ 464MHz, 800MHz ~ 928MHz |
| Package | Tube |
| Protocol | - |
| Base Product Number | CC1100 |