首页 / 陶瓷电容器 / CC1206JRNPO0BN151
minImg
CC1206JRNPO0BN151
YAGEO
型号:
CC1206JRNPO0BN151
描述:
CAP CER 150PF 100V C0G/NPO 1206
库存 : 10975
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series CC
Thickness (Max) 0.028" (0.70mm)
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr YAGEO
Capacitance 150 pF